Karpuz Diyeti ile 1 Haftada 5 Kilo Verin

Karpuz Diyeti ile  1 Haftada 5 Kilo Verin

Yaz aylarında kilo vermek yılın diğer mevsimlerine nazaran daha kolaydır. Bunun en önemli nedeni ise karpuz gibi tok tutan ve yağ yakan mevsim meyvelerinin bol bulunuyor olmasıdır. Karpuz sadece zayıflatmakla kalmıyor, aynı zamanda detoks etkisi ile vücudu toksinler adı verilen zehirli maddelerden arındırma görevi de görüyor. Yaza yaklaştığımız şu günlerde zayıflamak için popülaritesini koruyan Karpuz Diyeti ile Ahmet Maranki’nin diyet formülüne yine ihtiyacımız olacağı kesin. Karpuz diyeti, kiraz detoksu ile birlikte yapıldığında maksimum etki yapıyor ve fazla kilolardan bir an evvel kurtularak kilo vermemizi sağlıyor. Oldukça sağlıklı bir zayıflama yöntemi olan karpuz diyeti zayıflatırmı diye bir tereddütünüz var ise bu konuda kesinlikle endişe duymayın. Karpuz diyeti faydaları açısından kendisini ispatlamış bir bitkisel diyet ve detoks türüdür. Karpuz diyeti zararları da bulunmayan son derece dengeli bir diyet çeşidi olduğuna göre gelin karpuz diyeti nedir nasıl yapılır öğrenelim.

Karpuz Diyeti

1. Karpuz diyeti 4, 5, 6 ağustos tarihlerinde uygulanır.2. karpuz detoksu (diyeti) ise 18, 19 ve 20 ağustos tarihlerinde uygulanır. (Tarihleri her ay aynı günlerde uygulayabilirsiniz.)

karpuz_diyeti_1_haftada_5_kilo

Peki karpuz detoksu nasıl uygulanır?

1. karpuz detoksu (diyeti) 4, 5, 6 Ağustos

** Sabah: Öncelikle 3 bardak bitki çayı içmelisiniz. Eğer kilonuz; 60-70 arasında ise yarım kilo karpuz, 70 den fazla ise 1 kilo karpuz tüketmelisiniz.

** Öğle: Öğle vakti de aynı şekilde 3 bardak bitki çayıyla beraber, kilonuza göre yarım veya 1 kilo karpuz tüketmelisiniz.

** Akşam: Akşam saatlerinde (gün batımından sonra) de aynı şekilde 3 bardak bitki çayıyla beraber kilonuza göre yarım ve 1 kilo karpuz tüketeceksiniz.

3 günlük diyetiniz boyunca, her öğünde 3 fincan bitki çayı tüketmeye dikkat edin. Gün içerisinde bolca, ph seviyesi yüksek ve alkali su içiniz. Karpuz seçerken de çok dikkatli olmalısnız. Seçtiğiniz karpuzların Kabaktan aşılama ve hibrit tohum kullanılmış karpuz olmamasına dikkat ediniz.

Ayrıca Bir diğer önemli uyarı ise kiraz detoksuna başlamadan 3 önce kırmızı et, kızartma, tavuk eti, konsantre gıda, siyah çay, beyaz ekmek gibi gıdalardan uzak durmalısınız. Bu şekilde detoksun etkisini artırabilirsiniz.

2. Karpuz diyeti (detoksu) 18, 19, 20 Ağustos

18 Ağustos’ tan başlayarak 20 ağustosa kadar 1. detoks programının aynısını uygulayacaksınız.

loading...
ZİYARETÇİ YORUMLARI - 1 YORUM
  1. gülsüm dedi ki:

    daha öncedende denediğim bir diyet faydasını gördüm 1 haftada 4 kilo verebildim.teşekkürler.

BİR YORUM YAZ